Kompleksowe remonty Kraków
Rozwiń

Instalacje elektryczne Kraków

         „Elektryka… prąd nie tyka” tymi o to słowami rozpoczniemy opis naszych działań w zakresie instalacji elektrycznych w Krakowie. Zajmujemy się tym w sposób profesjonalny a co najważniejsze bezpieczny. Montujemy oświetlenia, energooszczędne typu LED.
                Genezą i podstawową sprawą jest wykonanie znamienitego projektu. Działamy w branży instalacji elektrycznej tak zwanego niskiego napięcia. Instalacja jest rozprowadzona w sposób należyty w całym mieszkaniu lub domu. Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi od momentu wyjścia zewnętrznego dla linii elektrycznej. Kończąc na oświetleniu i kontaktach elektrycznych zwanych też gniazdkami wtyczkowymi.

         Zastosowanie „elektrycznej puszki instalacyjnej” nazywanej po prostu „puszką instalacyjną”.  Jest to zasadniczo instalacyjny osprzęt, który jest zastosowany po to by ochronić połączenia elektryczne, całej instalacji elektrycznej, przy czym ważną uwagą jest to, że nasza firma podczas działań dla Państwa domostw, zastosuje i zamontuje w razie potrzeby osprzęt gniazd elektrycznych, łączników.
         Puszki instalacyjne można podzielić na różne grupy w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Uchylając rąbka tajemnicy napiszemy, że wyróżniamy natynkowe oraz wtynkowe.

Puszka podtynkowa
Puszka natynkowa
Puszka natynkowa łączeniowa

         Przewody elektryczne bowiem są elementami obwodu elektrycznego, który to prowadzi prąd elektryczny. Wzdłuż drogi zwanej instalacją elektryczną. Nasza firma zapewnia, że instalacja w Państwa domostwie będzie w odpowiedni sposób traktowana, mianowicie w profesjonalny sposób, kable będą izolowane tak aby zapewnić wszelkie standardy bezpieczeństwa. Dla przykładu poniżej pokazujemy surowy przewód kabla elektrycznego 3 przewodowego.

Kabel 3przewodowy