Kompleksowe remonty Kraków
Rozwiń

Malowanie ściań i sufitów:

         Gdy chciał byś zmienić coś w mieszkaniu i za razem u siebie w tym co widzisz na co dzień, doskonałą odskocznią jest zmiana koloru ściany. Dla tego wychodzimy Ci naprzeciw. Zacznijmy od początku, bo fuszerki nie uznaje firma ULMAR, dla tego zachęcamy do zapoznania się z ofertą gładzie, która to będzie pewnikiem, że farba, którą położymy będzie się trzymać powierzchni przez wiele lat.
Ważnym aspektem podczas pierwszych kroków jeśli chodzi stricte o malowanie to, nie pozostawimy Cię samego z doborem koloru, bowiem zajmujemy się kompleksową obsługą klienta.
Więcej o naszej działalności w zakładce
oferta.
Zajmujemy się malowaniem ścian i sufitów. Do każdego z tych działań, podchodzimy z iście zegarmistrzowską precyzją. Wykonujemy naszą pracę tak aby poszczególne warstwy farby nachodziły na siebie. Podczas malowania sufitu może zdarzyć się, że będzie trzeba nałożyć dwie warstwy farby.
Podczas remontu całego mieszkania, zgodnie z zasadą „z góry na dół”, remont należy zacząć od malowania sufitu. Ściany zostaną pomalowane w kolejnym etapie pracy nad remontem. Dbając o środowisko, nie dopuszczamy możliwości wylewania resztek farby do kanalizacji miejskiej.  
Dodatkowo dowiedzieć warto się o przyczynach pęknięcie farby na ścianie:

  1. Pomalowanie mokrej ściany.

  2. Pomalowanie grubą warstwą farby.

  3. Nieodpylenie podłoża przed malowaniem.

  4. Problem z technologią.

Już wspomniana kolejność malowania:

  1. Sufit

  2. Ściany

  3. Podłogi na których możemy położyć panele o tym w montaż paneli podłogowych.

Malowanie ścian