Kompleksowe remonty Kraków
Rozwiń

         W tej kwestii między innymi naszą maksymą jest: korzystamy z najlepszych materiałów. Między innymi dla tego, że remonty i wykończenia wnętrz to nasza pasja. Od paneli podłogowych zwłaszcza. W dawnych czasach podłogi były klepiskiem, były one kamienne, betonowe i ceramiczne. Dziś może być nam w domach, mieszkaniach po prostu ciepło w stopy. Doradzamy każdemu klientowi, jakie panele dobrać do każdego z pomieszczeń, które ma być w nie wyposażone.
         Panele mają w sobie, swego rodzaju magiczną „moc”, bo stąpając po nich można poczuć się jak król lub królowa i dzięki tej „mocy” będziecie mogli Państwo, swój dom potratować jako sanatorium dla codziennych życiowych zmagań, trosk i radości. Kładzione przez nas panele podłogowe, to naprawdę wspaniały wybór. Jako, że kwestia techniczna ich zamontowania nie może wręczy być nam obca, zalecamy każdemu klientowi, panele które są wyrafinowane w swojej budowie, są wytrzymałe i zabezpieczone przed ścieraniem. Zaznaczmy, że do każdego pomieszczenia należy dobrać odpowiedni rodzaj paneli podłogowych. Ważne jest też aby panele podłogowe były, bardzo odporne na zarysowania, gdy posiadamy pociechę czworonożną czyli psa, gdyż jego pazury mogą w bardzo krótkim czasie zostać zużyte.
         Pozostaje jeszcze dobór koloru paneli podłogowych, wedle projektu, wykonanego przez projektanta, można postawić na barwę jasną, rozświetlającą ciemne pomieszczenia i barwę ciemną, by stonować jasność pomieszczenie w, którym panele podłogowe będą zamontowane.

Montaż paneli podłogowych