Kompleksowe remonty Kraków
Rozwiń

Podwieszanie sufity i suche zabudowy z płyt gipsowo kartonowych (GK)

         Genezą z jaką spotykamy się podczas prac budowlanych przy sufitach, jest to część dolna stropu, nam zależy by przedstawić inny rodzaj wykończenia. Mianowicie sufit podwieszany dla przestrzeni technologicznej, gdyż będzie można w szczelinie pomiędzy płytą gipsowo-kartonową a stropem umieścić okablowanie oświetlenia w danym pomieszczeniu, na przeciw wychodzi oświetlenie typu LED, chwalone za swoją ekonomiczność w poborze prądu. Możemy również umieścić elementy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Będąc zgodnie z przepisami oferujemy płyty niepalne i niestanowiące pożarowego zagrożenia. Ważnym aspektem montażu płyt gipsowo-kartonowych jest to, że możemy obniżyć wysokość pomieszczenia. Można wyróżnić następujące zalety występowania, wykonywania sufitów podwieszanych:
 

  1. Jeśli zależy Ci na czasie zgłoś się do nas telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, bo wykonujemy to z precyzją za, którą idzie czas montaż dla nas nie jest pierwszyzną więc zajmie nam nie wiele czasu.

  2. Sufit podwieszany ma bardzo dobre zastosowanie ekonomiczne, gdyż niczego nie trzeba burzyć, co jest ekonomiczne, można go montować w sposób artystyczny, układając w niestandardowe wzory przy suficie.

  3. Przy pracy nad nim nie ma mowy o zabrudzeniach, gdyż posiadają one wysoko zakrojoną estetykę.

  4. Spełniają one normy, które przez lata się sprawdzały i sprawdzać będą, bo mają wysoki standard parametrów technicznych.

         Bardzo ważnym elementem jest akustyczna izolacja i pochłanianie dźwięków. Prace , które wykonujemy są utrzymane w najlepszych standardach i wymaganiach technicznych.